PATANLAR TOPLU YEMEK VE CATERİNG HİZMETLERİ

Hijyen ve Kalite
      Temizlikten ve temiz olmaktan öte bir kavram olan gıda hijyeni konusunda birçok ayrıntıya dikkat etmekteyiz. Gönlünüz rahat olsun!...

   Patanlar Toplu Yemek ve Catering Hizmetleri misyonunun temel unsurlarından biri olan hijyen ve sağlık, kalite düşüncesinin prensipleri doğrultusunda, gıda güvenliğini ürün ve hizmetimizin her alanına kusursuz uygulamaktadır.

   Yemek üretim ve servis aşamalarında çalışan personelimiz hijyenik eldiveni, bonesi, maskesi ve özel dizayn edilmiş elbiseleriyle görev yapmaktadır. Bone, maske, eldiven ve kolluk kullanımı vazgeçilmez prensibimizdir.

   Gıdalarda doğabilecek herhangi bir riske karşı her gün üretilen yemeklerden alınan numuneler 72 saat steril kaplarda dolabımızda muhafaza edilmektedir.

   Depolarımıza gelen her ürünün kabul kriterlerine uygunluğu gıda mühendisimiz tarafından kontrol edilir. Depolarımız sıcaklık, fifo, ambalaj vb. konularda günde en az 2 kez kontrol edilir.

   Kızartmalık yağ konusu son derece önemlidir. Patanlar Toplu Yemek ve Catering Hizmetlerin’de kızartmalık yağlar tek kullanımlıktır. Atık yağlar ise yasal bir zorunluluk olarak lisanslı aracı olan kurumlara teslim edilmekte veya korumalı bir şekilde insana ve doğaya zarar verilmeden bertaraf edilmektedir.

   Tüm temizlik dezenfeksiyon işlemleri, depolarda yapılan kontroller, girdi kontrol sonuçları, yemeğe hazırlık basamakları ile ilgili dokümanlar gıda mühendisimiz tarafından arşivlenmekte ve istenildiği zaman geriye dönük olarak izlenebilirlik sağlanmaktadır.

   Müşterilerimize vermiş olduğumuz izleme detayı ile de üretimimiz 24 saat izlenebilmektedir.

   Tüm müşterilerimze IP numarası vermekten çekinmiyoruz.

Kalite Belgelerimiz

              

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________