PATANLAR TOPLU YEMEK VE CATERİNG HİZMETLERİ

Hakkımızda

    
   

   Patanlar Toplu Yemek ve Catering Hizmetleri
 olarak; hijyenik ve lezzetli yemekler üretip, müşteri istekleri doğrultusunda hizmet sunarak müşteri memnuniyeti en yüksek seviyeye ulaştırmaktır. Ayrıca kalitemizi hedeflediğimiz düzeye çıkararak şirketimizin pazar payını ve rekabet gücünü arttırmaktır. Kalite Güvence Sistemi’nin yürütülmesi ve geliştirilmesi tüm Patanlar Toplu Yemek ve Catering Hizmetleri çalışanlarının sorumluluğundadır.

   Patanlar Toplu Yemek ve Catering Hizmetleri  Yönetim Kurulu olarak bu sistemin kusursuz olarak işleyebilmesi için her türlü desteği sağlayacağını; bu konuda gereken gayret ve özveriden kaçınılmayacağını vurguluyoruz. Bizler 1965 yılından itibaren Restoran ve Lokanta işletmeciliği ile PATANLAR LOKANTASI adı altında  “ÖNCE YEMEK” mantığı ile büyüyerek, bu günlere tecrübe ile ulaşıp  Patanlar Toplu Yemek ve Catering Hizmetleri'ne  dönüşmenin haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Başarımızın en büyük sırrı ”çekirdekten gelmiş” olmanın avantajı ile günümüz teknolojisi olanaklarının eğitim ve bilgi ile pekiştirerek devam etmektir. Patanlar Toplu Yemek ve Catering Hizmetleri, Kendisine has 300 m2 kapalı alanı ile tamamen Toplu Yemek hizmeti veren ve tüm yasalara uygun çok ender yemek fabrikaları içinde, tek bir yerden üretimi sağlamak ve bu sayede merkezi kalite kontrol sistemi ile “standart yemek üretimi” yaparak, üretim maliyetlerini düşürmektedir.

   Patanlar Toplu Yemek ve Catering Hizmetleri her zaman “GÜÇLÜ YÖNETİM TECRÜBELİ ÜRETİM” kadrosu ile işletmesini güvenilir kılmaktadır.  Çalışanların öncelikle yasal olarak ulusal tüm resmi belgelerini ve uluslar arası ISO 9001-2015 HACCP, ISO 22000 Gıda Güvenliği ve Hijyen Sertifikaları gibi kalite standartlarında sürekli üretimine devam etmektedir. Patanlar Toplu Yemek ve Catering Hizmetleri , Gelecekte müşterilerimizden biri olarak görmek istediğimiz sizlere, sağlıklı bol kazançlı günleri diliyor; beraber çalışmaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi istiyoruz...

_____________________________________________________________________________________________________________